2019.07.13

Kocsonyafesztivál 2012.

miskolc-kocsonya-fesztival.jpgFebruár 24-26 között vett részt egyesületünk a kocsonyafesztivál zöld sátrában. Különféle madár, növény emlős fajismereti játékok mellett a látogatók megismerkedhettek a barlangászattal, majd a kötéltechnikában használatos csomókat tanulhatták meg. A 3 nap alatt több száz látogató közül mintegy 150-en töltötték ki természetismereti tesztünket, melyből 30 fő szinte hibátlanul csinálta meg. Ezek közül sorsoltuk ki a nyerteseket, (Ágh Tamás Miskolc, Kriston Boglárka Sajószentpéter) akik egy hétvégi kenutúrát nyertek a Hernád-folyón, és egy barlangtúrát a Bükk fennsíkon. Gratulálunk a nyerteseknek, és köszönjük a színvonalas szervezést a Zöld Kapcsolat Egyesületnek!