2022.03.29

Biztos fedél a közösségi ház felett!

dia1.jpgBiztos fedél a közösségi ház felett!

Nagy változás szemtanúi lehetnek azok, akik mostanában közösségi házunk tájékán megfordultak. Ugyanis egyesületünknek a Magyar Falu Program Falusi Civil Alap „civil közösségi tevékenységek és feltételeinek támogatása” FCA-KP-1-2021/1-000649 számú pályázat keretében lehetősége nyílt a korábban megvásárolt Alsódobsza, Rákóczi út 66. szám alatt található ház tetőszerkezetének teljes felújítására.

A tetőzet az ingatlan megvásárlásakor elavult és elhasználódott állapotában volt, mely nem biztosította kellőképpen a közösségi ház időjárástól való védelmét, veszélyeztette az abban kialakítandó tereket és értékeket.

A felújítás kiterjedt a teljes faszerkezet, a héjazat, valamint az ereszcsatorna rendszer cseréjére. Így most már egy környezetbe sokkal jobban illő, modern, a kor követelményeinek minden tekintetben eleget tevő „biztos fedél” nyújt védelmet egyesületi ingatlanunk felett!

A kivitelezés a pályázattal elnyert 5.999.094 forintnyi forrás felhasználásával valósult meg.

honlapra.jpg

A mappában található képek előnézete Biztos fedél a közösségi ház felett!