2019.07.17

Madarak és fák napja 2008.

4.jpgEgyesületünk egyik fontos célja a fiatalok környezettudatos nevelése. Ennek szellemében madarak és fák napja alkalmából a környék általános iskolásai számára versenyt hirdettünk, a tanösvény egyik kijelölt szakaszán. A kezdeti lelkesedést nagy sajnálatunkra tétlenség követte az iskolák részéről, ugyanis csupán az Alsódobszai Általános Iskola nevezett egy 5 fős csoportot. A hangulat így is jóval túlszárnyalta az elgondolásainkat. A gyerekek hihetetlen felkészültségről, s a környezetvédelem és egészséges életmód iránti fogékonyságról tettek tanúbizonyságot. A különböző feladatok megoldása és a célbaérkezés után ebéd várta a fáradt csapatot. Ezután került sor az oklevelek ajándékok és értékes nyeremények átadására. A visszajelzések minden tekintetben pozitívak voltak mind a résztvevők, szülők, tanárok, és szervezők részéről, ami egyesületünket további hasonló versenyek rendezésére ösztönzi!

A mappában található képek előnézete 5. Madarak és fák napja 2008.