2019.07.13

Hegyalja Fesztivál 2011.

hegyalja.jpgJúlius 12-17. között a legnagyobb helyi könnyűzenei eseményen, a 12 éves Hegyalja Fesztiválon mutathattuk be egyesületünket. A helyszínen derült ki, hogy tervezett kötélpályás bemutatónkra sajnos nem kapunk engedélyt, programjainkat át kell alakítanunk. Így a látogatók becsalogatásához végül csomózási tudásunkat vetettük be. Pavilonunkban a csomózási tudásunk csiszolgatásán túl lehetőség volt egy rövid természetismereti kérdőív kitöltésére és a vállalkozó kedvűek lerajzolhatták
egyesületünk jelképét a vidrát. Kérdőívünk kitöltőit meghívtuk az augusztus 20-as születésnapi túránkra, illetve Gulyás Márk Veszprémi szerencsés nyertes harmadmagával velünk tarthat egy overalos barlangtúrára. Reméljük a hozzánk betérőket megismertettük egyesületünk sokrétű tevékenységével illetve ennek legfőbb céljával, azzal, hogy tartalmas programokkal, ösztönözze az embereket az önmagukban és környezetükben rejlő lehetőségek felismerésére. Köszönjük a lehetőséget a szervezőknek legfőképp Fórizs Eszternek és barátaink, a Tiszatáj Közalapítvány önkénteseinek segítségét!