2019.07.13

Pihenőhelyek, szemétlerakók a tanösvényen! 2013.

2.jpgA Hernádkak Polgárőr Egyesület sikeres pályázatának köszönhetően tanösvényünkön 3 helyen sikerült asztalt, pihenőpadot létesíteni. Az egyik Szentistvánbaksa határában, a másik kettő pedig a Megyaszói Tátorjános természetvédelmi Területen található. A projekt keretében hulladékgyűjtésre is sor került az elmúlt évek folyamán. Több helyen kihelyezésre került szemetes kosár is. Kellemes időtöltést, pihenést kívánunk az ide látogatóknak, és kérünk mindenkit, hogy rendeltetésszerűen használják a nehéz munkával kirakott létesítményeket. Vegyék igénybe a kihelyezett szemetes kosarakat, melynek ürítéséről egyesületünk tagjai rendszeresen gondoskodnak!

A mappában található képek előnézete Pihenőhelyek, szemétlerakók a tanösvényen! 2013.