2019.07.13

Shito-Ryu Karate délután 2013.

Sikeres nyár végi karate délután került megrendezésre augusztus 30-án a Renraku-Ryu Karate Sportegyesület és egyesületünk dscn0177.jpgközös szerve-zésében. A délután folyamán mintegy 60 fő vett részt nagyrészt Tiszalúc, Bőcs, Gesztely, Alsódobsza karate edzésre járó fiataljaiból. Gyülekező alkalmával már többen kipróbálták a barlangjáró kötéltechnikát, majd eligazítás után 3 és 5 km-es terepfutással kezdődött a nap a tátorján tanösvény csodálatos, de meglehetősen nehéz technikai akadályokkal teli terepén. Rövid lazítás, pihenő után sorverseny következett, majd a paprikás krumpli, és egyéb finomságok elfogyasztása után kötélen lehetett mászni 18 méter magasságig, ahonnét feszes kötélpályán lehetett lecsúszni. Íjászat, karikás ostor-csattogtatás, lándzsadobás is várta az érdeklődőket, akik rövid időre elmerülhettek a páncélos lovagok világába. Csak a sötétedés vetett véget a kiváló napnak, amit követett a hajnalig tartó pincelátogatás az Alsódobszai pincesoron.

Köszönjük minden szülő segítségét, akik különféle finomságokkal is hozzájárultak a délutánhoz és az Alsódobszai önkormányzat segítségét a terület biztosításához!