2019.06.11

Egyesületi bál 2015

November 21-én rendeztük meg egyesületi bálunkat 41 fő részvételével. A rendezvény megnyitója után rövid műsorként Ferenczi Krisztián előadásában egy trombitadarabot hallhatott a közönség. Ezután Bereczky Horváth Ágnes, és Bereczky Attila előadásában egy négykezes zongoradarabot, majd egy rögtönzött kórus zárta az előadást egy szép dallal: Üzenet a kék bolygónak. Az éjszaka folyamán a kiváló, minőségi zenét a Rumba Roll Zenekar (Váradi Ádám, Péter Nagyszolgáltatta 3.jpgegyesületünknek, felajánlásképpen, melyet ezúton is nagyon köszönünk! A finom töltött káposztát, és sült karajt Pál Bajnay biztosította. Éjfélkor a tombolán különféle ötletes ajándékokat nyerhettek a résztvevők élő állatként nyúl, és liba nyeremény is volt. A keményebb mag egészen hajnal 5 óráig tartotta a frontot. Mindenki jól érezte magát, minden segítséget ezúton is köszönünk!

Ízelítőül néhány kép galériánkban, további fotók facebook oldalunkon!

A mappában található képek előnézete Egyesületi bál 2015