2019.06.11

Egyesületi nap 2015

Nyolcadik alkalommal került megrendezésre túrával egybekötött egyesületi napunk.
Mintegy 40 fő indult neki a Tátorján Tanösvény 17 km-es távjának. Első állomásként az alsódobszai református templomban köszöntötte a túrázókat Bűdi Károly polgármester. A nyári hőségben jól esett Szentistvánbaksára közeledve a Hernád folyó vízében kicsit hűsölni. A Gőce-lakhoz visszatérve a megfáradt túrázókat vaddisznópörkölt várta. Lehetőség nyílt íjászkodásra, a gyerekeknek játszóasztal volt kialakítva. A délután folyamán zenélt az egyesület tagjaiból álló Tátorján Rock Együttes, őket 4.jpgkövetve pedig Golenya Dávid biztosította a talpalávalót.
Köszönjük Bűdi Károly polgármester úrnak a helyszín biztosítását valamint Kiss Ferencnek a pörkölthöz a vaddisznó felajánlást.

Ízelítőül néhány kép galériánkban, további fotók facebook oldalunkon!

A mappában található képek előnézete VIII. Egyesületi nap 2015