2019.06.11

Szakmai nap 2015

Február 21-én bonyolítottuk le szakmai napunkat 30 fő részvételével az Alsódobszai Kultúrteremben. Az alább felsorolt előadások előtt Nagy Béla alpolgármester nyitotta meg a rendezvényt, majd Molnár Lilla fuvolajátékában gyönyörködhettünk, aki később újabb darabokat mutatott be, zongorán is. Az ebédidőben kenyérlángost, és egyéb helyi finomságokat fogyaszthattak a jelenlévők. A délutáni szekciót Bűdi Károly polgármester nyitotta meg, akit egyesületünk Tiszteletbeli taggá választott. Tiszteletbeli taggá azokat választja egyesületünk közgyűlése, aki kimagaslóan segíti a térség ezen belül is Alsódobsza népszerűsítését, fejlődését. Köszönjük munkásságát, és támogatását!
További előadások:

5.jpgSzörényi András Gábor
"Újrahasznosított várak" Huszita erősségek és előzményeik a Sajó-völgyében
Sűrű Péter
Új csúcs a Bükk fennsík mélyén - A Bányász-barlang kutatása.
Dobai Ádám
ATE 2014. évben megvalósított programjainak bemutatása
Egyed János
Sparthatlon -246 km futva