Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


2019.06.11

2019-es szakmai napunk a Kultúrházak Éjjel-nappal programban

http://2019.kulturhazak.hu/programok/xii-szakmai-nap/?fbclid=IwAR3oel3iE7InTzytf_1Y0cg4PnZnwC1QWXZwAiEx4Pf1urYYxiio_oUmuDY

Hétvégi szakmai napunk a "Kultúrházak éjjel- nappal" elnevezésű programsorozatban is regisztrációra került!

2019-ben február 15. és 17. között, ismét egy teljes hétvégén át várják országszerte több száz kulturális központban, és 1068-kulturhazak-ejjel-nappal.jpgművelődési házban az érdeklődőket változatos és értékes programokkal a Kultúrházak éjjel-nappal rendezvénysorozat részeként. A Magyar Népművelők Egyesülete által tizenhárom évvel ezelőtt útjára indított eseménysorozat célja, hogy minél többen legyenek részesei a közművelődési intézmények által nyújtott kulturális sokszínűségnek.

 

A mappában található képek előnézete Szakmai nap 2019.